Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ

Засідання науково-методичного семінару

На кафедрі фізики і астрономії та методики їх викладання факультету фізики, математики та інформатики 28 вересня 2017 року відбулося засідання науково-методичного семінару «Проблеми навчання фізики і астрономії в контексті розбудови нової української школи». Учасниками семінару були: кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики Махомета Т.М., доктор педагогічних наук, професор,  завідувач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Мартинюк М.Т., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної освіти факультету професійної та технологічної освіти Терещук А.І., викладачі кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання.

На засіданні розглядалися питання реформування освіти України:

1. Інтегрований курс «Природознавство» у старшій непрофільній школі: стан, проблеми, перспективи;

2. Інтегрований курс «Природознавство» у старшій профільній школі.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся кандидат фізико-математичних наук, доцент Краснобокий Ю.М. У своєму виступі він наголосив на актуальність теми семінару, окреслив основні проблеми та перспективи реформування освіти в Україні. 

 

Щодо проблеми інтеграції у старшій непрофільній школі виступив доктор педагогічних наук, професор Мартинюк М.Т. Питання «Інтегрований курс «Природознавство» у старшій профільній школі» розкрив у своєму виступі кандидат педагогічних наук, доцент Терещук С.І.

 

 До обговорення актуальних проблем концепції «Нової української школи» долучився доктор педагогічних наук, професор Терещук А.І. Він ознайомив присутніх з проектом стандарту, розповів про особливості побудови і впровадження даного нормативного документа у навчальний процес ЗОНЗ.

В ході семінару виникла активна дискусія між учасниками засідання, яка дала змогу кожному висловити власну думку щодо означених питань.

Таким чином, ознайомлення з проблемами впровадження інтегрованих курсів у навчальний процес ЗОНЗ дозволить розробити ефективні шляхи удосконалення вищої педагогічної освіти, зокрема підготовки майбутніх учителів природничої освіти.

 

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна Новини та події Засідання науково-методичного семінару