Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ

Запрошуємо до участі у конференції “Навчання фізики і астрономії у загальноосвітніх школах України: традиції і інновації”

 

Конференція присвячена 85–річчю факультету фізики, математики та інформатики.

Всеукраїнська науково-практична конференція “Навчання фізики і астрономії у загальноосвітніх школах України: традиції і інновації” відбудеться 15-16 жовтня 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

 

 

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Методологія проектування, організації і управління навчально-виховним процесом з фізики і астрономії у загальноосвітній школі

• Формування змісту загальної фізичної і астрономічної освіти

• Технології навчання фізики і астрономії в загальноосвітніх навчальних закладах різних типів

• Засоби навчання фізики і астрономії в основній і повній середній школі

• Підготовка майбутніх учителів фізики і астрономії в контексті неперервної педагогічної освіти

 

Організатори конференції – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (факультет фізики, математики та інформатики, кафедра фізики і астрономії та методики їх викладання), Інститут педагогіки НАПН України, Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова.

 

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, вчителі та інші фахівці в галузі освіти.

 

Адреса проведення конференції: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова, 2 (корпус № 2), фізико-математичний факультет, м. Умань, Черкаська обл., 20300.

 

 

 

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна Новини та події Запрошуємо до участі у конференції “Навчання фізики і астрономії у загальноосвітніх школах України: традиції і інновації”