Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ

Відкрите заняття наукового студентського гуртка «Розробка та впровадження ППЗ з фізики та астрономії» в рамках проведення тижня Туркменістану

У четверг, 26 жовтня в навчально-виховному центрі «Планетарій» відбулося відкрите заняття наукового студентського гуртка на тему: «Дослідження азіатських вчених у становленні астрономічної науки» в рамках проведення тижня Туркменістану. З доповідями виступили студенти-магістранти: Маслюченко Юлія та Постовик Дарія, які цікаво та змістовно висвітлили науковий доробок відомого вченого Середньої Азії – Улугбека, зокрема його обсерваторію, унікальну таблицю координат найяскравіших зір, велетенський астрономічний інструмент «Квадрант» (радіус 42 м). У своїх виступах магістранти представили сучасну інформацію щодо нинішніх досліджень космосу отриману різними видами телескопів, штучними супутниками Землі, міжпланетними автоматичними станціями, зондами, орбітальними телескопами, космічними модулями та іншим астрономічним інструментарієм.

На завершення засідання наукового гуртка присутнім (студентам І-ІV курсів та їх кураторам) Ткаченком І. А., д.п.н., проф. було презентовано, за допомогою апарату «Планетарій», вигляд зоряного, яке спостерігається на південних широтах. Незабутнє враження отримали глядачі від перегляду сузір’їв приекваторіальної зони: Кіля, Корми, Паруса, Південного Хреста, Кентавра, Вовка, Голуба, Мікроскопу, Телескопу та Південної Риби. 

Детальніше...

Засідання викладачів кафедри

    24 жовтня, відповідно до плану роботи кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання на 2017-2018 навчальний рік, відбулося засідання, на якому розглядалися питання:

-  оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін кафедри;

-  забезпечення проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відповідно до наказу ректора від 18.10.2017 р. №766 о/д.

 

Детальніше...

Засідання науково-методичного семінару

На кафедрі фізики і астрономії та методики їх викладання факультету фізики, математики та інформатики 28 вересня 2017 року відбулося засідання науково-методичного семінару «Проблеми навчання фізики і астрономії в контексті розбудови нової української школи». Учасниками семінару були: кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики Махомета Т.М., доктор педагогічних наук, професор,  завідувач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Мартинюк М.Т., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної освіти факультету професійної та технологічної освіти Терещук А.І., викладачі кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання.

На засіданні розглядалися питання реформування освіти України:

1. Інтегрований курс «Природознавство» у старшій непрофільній школі: стан, проблеми, перспективи;

2. Інтегрований курс «Природознавство» у старшій профільній школі.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся кандидат фізико-математичних наук, доцент Краснобокий Ю.М. У своєму виступі він наголосив на актуальність теми семінару, окреслив основні проблеми та перспективи реформування освіти в Україні. 

Детальніше...

Десята Всеукраїнська студентська наукова конференція

27 квітня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Десята Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю.

На факультеті фізики, математики та інформатики відбулося секційне засідання - фізико-математичні науки. Керівник секції: Маслюченко Юлія – студентка 4 курсу факультету фізики, математики та інформатики. 

Консультанти: Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики.

Декарчук Марина Вадимівна - – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання.

Засідання розпочалося зі вступного слова заступника декана з навчальної роботи – Тягай Ірини Михайлівни та студентки 4 курсу – Маслюченко Юлії.

Доповіді студентів видались захоплюючими та цікавими і викликали великий інтерес та багато запитань в учасників засідання.

Кожен учасник отримав сертифікат, що засвідчує участь в Десятій Всеукраїнській студентській науковій конференції з міжнародною участю.

Детальніше...

Вітаємо з ювілеєм Вадима Аркадійовича!

Колектив кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм  –  70-річчям від дня народження!

 

Детальніше...

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна Новини та події