Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ

Засідання науково-методичного семінару

На кафедрі фізики і астрономії та методики їх викладання факультету фізики, математики та інформатики 28 вересня 2017 року відбулося засідання науково-методичного семінару «Проблеми навчання фізики і астрономії в контексті розбудови нової української школи». Учасниками семінару були: кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики Махомета Т.М., доктор педагогічних наук, професор,  завідувач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Мартинюк М.Т., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної освіти факультету професійної та технологічної освіти Терещук А.І., викладачі кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання.

На засіданні розглядалися питання реформування освіти України:

1. Інтегрований курс «Природознавство» у старшій непрофільній школі: стан, проблеми, перспективи;

2. Інтегрований курс «Природознавство» у старшій профільній школі.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся кандидат фізико-математичних наук, доцент Краснобокий Ю.М. У своєму виступі він наголосив на актуальність теми семінару, окреслив основні проблеми та перспективи реформування освіти в Україні. 

Детальніше...

Десята Всеукраїнська студентська наукова конференція

27 квітня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Десята Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю.

На факультеті фізики, математики та інформатики відбулося секційне засідання - фізико-математичні науки. Керівник секції: Маслюченко Юлія – студентка 4 курсу факультету фізики, математики та інформатики.

Детальніше...

Вітаємо з ювілеєм Вадима Аркадійовича!

Колектив кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм  –  70-річчям від дня народження!

 

Детальніше...

Вітаємо учасників олімпіади!!!

З 14 по 17 березня на базі фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фізика».

Захищати честь нашого університету поїхали студенти 4 курсу напряму підготовки «Фізика»  Олександр Якубенко та напряму підготовки «Математика»  Юлія Маслюченко. Підготовкою студентів до олімпіади займалися к ф.-м. наук, доцент Дудик М. В., к ф.-м. наук, доцент Краснобокий Ю. М. та к. п. наук, доцент Декарчук М. В.

Детальніше...

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ МИХАЙЛА ВОЛОДИМИРОВИЧА!!!

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна Новини та події