Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ

Десята Всеукраїнська студентська наукова конференція

27 квітня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Десята Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю.

На факультеті фізики, математики та інформатики відбулося секційне засідання - фізико-математичні науки. Керівник секції: Маслюченко Юлія – студентка 4 курсу факультету фізики, математики та інформатики.

Детальніше...

Вітаємо з ювілеєм Вадима Аркадійовича!

Колектив кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм  –  70-річчям від дня народження!

 

Детальніше...

Вітаємо учасників олімпіади!!!

З 14 по 17 березня на базі фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фізика».

Захищати честь нашого університету поїхали студенти 4 курсу напряму підготовки «Фізика»  Олександр Якубенко та напряму підготовки «Математика»  Юлія Маслюченко. Підготовкою студентів до олімпіади займалися к ф.-м. наук, доцент Дудик М. В., к ф.-м. наук, доцент Краснобокий Ю. М. та к. п. наук, доцент Декарчук М. В.

Детальніше...

Навчально-методичний семінар з фізики

      29 жовтня на базі факультету фізики, математики та інформатики відбувся науково-методичний семінар “Використання інноваційних методик навчання на уроках фізики та астрономії”. Семінар було організовано на  прохання керівництва відділу освіти Маньківської РДА.

      Організатор заходу − кафедра фізики і астрономії та методики їх викладання. Метою семінару було розширення знань вчителів фізики із застосування сучасних технологій навчання фізики, математики та інформатики. Обговорювалися питання можливостей технологій для реалізації виховних та розвиваючих цілей навчання, підвищення фахової майстерності педагогів.

Детальніше...

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

 

22 жовтня на спільному засіданні кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання та кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності відбувся попередній захист докторської дисертації кандидата фізико-математичних наук, професора Дудика Михайла Володимировича.

 

Детальніше...

ФАКУЛЬТЕТ ВІДЗНАЧИВ СВІЙ 85-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ КОНФЕРЕНЦІЄЮ

 

15-16 жовтня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція “Навчання фізики і астрономії у загальноосвітніх школах України: традиції і інновації”, присвячена 85-річчю факультету фізики, математики та інформатики.

 

Організатори заходу − Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (факультет фізики, математики та інформатики, кафедра фізики і астрономії та методики їх викладання), Інститут педагогіки НАПН України, Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова.

 

 

Детальніше...

Запрошуємо до участі у конференції “Навчання фізики і астрономії у загальноосвітніх школах України: традиції і інновації”

 

Конференція присвячена 85–річчю факультету фізики, математики та інформатики.

Всеукраїнська науково-практична конференція “Навчання фізики і астрономії у загальноосвітніх школах України: традиції і інновації” відбудеться 15-16 жовтня 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

 

Детальніше...

Ласкаво просимо!!!

   

Вітаю ВАС на сайті кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання фізико-математичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

    Наша кафедра проводить підготовку фахівців у галузі фізики та астрономії і їх методики викладання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр.

   Сайт створений для викладачів та студентів. Тут Ви можете знайти інформацію про нашу кафедру, її структуру, історію існування. Також на сайті студентам представлена необхідна інформація навчального та наукового характеру, яка розміщена в розділах «Навчально-методична робота» та «Наукова робота».

     Ласкаво просимо до нас!!! Ми завжди ВАМ раді!!!

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна